"Vergi Haftası" ve “Muhasebe Haftası” kapsamında Meslek Yüksekokulumuz Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı öğrencileri tarafından bir kutlama programı düzenlendi. Meslek Yüksekokulumuz Konferans Salonu’nda 5 Mart 2013 tarihinde düzenlenen etkinliğe okulumuz öğrencileri ve öğretim görevlileri katıldı.

Programda bir konuşma yapan Meslek Yüksekokulumuz Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Murat Yüksel, vergi bilincinin önemine değindi.

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. H. Pınar Kaya ise ilgili haftanın anlam ve önemini belirterek konu hakkında bilgi verdi.

Düzenlenen etkinlikte öğrencilerimiz muhasebeciliği anlatan kısa piyeslerle izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. İzleyicilere verginin önemini anlatan öğrencilerimiz konuyla ilgili şiirler okudu. Meslek Yüksekokulumuz Türk Dili Okutmanı Umay Çakır ve Öğretim Görevlisi Seçil Canbolat koordinatörlüğünde düzenlenen etkinlikte öğrenciler hem bilinçlendi hem eğlendi. Programın ardından emeği geçen öğretim görevlisi ve öğrencilere teşekkür belgeleri verildi.