Mucurlular Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenen Mucur Kalkınma Stratejileri Geliştirme Ortak Akıl Çalıştayı’na Mucur MYO Öğr. Gör. Şaban FINDIK ve Öğr. Gör. Özlem Ağdaş ile katılım sağladık.
08.12.2018 tarihinde Kırşehir Mucur Halk Eğitim merkezinde düzenlenen çalıştaya Kırşehir Valisi İbrahim AKIN, Ankara Milletvekili Hacı TURAN, Kırşehir milletvekili Mustafa KENDİRLİ, Mucur Kaymakamı Kaya ÇELİK, Mucur Belediye Başkanı Ali ŞAHİN, Yöneticiler, Mucurlu Sanayiciler, akademisyenler, Çiftçiler ve Mucur halkı tarafından katılım sağlandı. 

şaban haber

Tarım, Hayvancılık, Sanayi konularının konuşulduğu çalıştayda, Mucur MYO olarak Sanayi çalışma grubunda Öğr. Gör. Şaban FINDIK ve Öğr. Gör. Özlem AĞDAŞ ile yer aldık. Sanayiciler Refik YÜCESAN, Murat BADEM, Yılmaz ÇAĞLAYAN’ında bulunduğu çalışma grubunda organize sanayinin ilçeye kazandırılması konusu üzerinde ağırlıkla duruldu. Hazırlanan SWOT analizi, strateji ve projelerin sunumunun ardından, Okulumuzun yürütücülüğünü yaptığı TANAP projesinin öneminden bahsedilerek çalıştay sonlandırıldı.