Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel ve Teknik Medya Yapımcılığı Bölümü Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı öğrencileri, Mucur Gençlik Merkezi Müdürlüğünün koordinasyonunda Mucur Hayrettin Ekim Huzurevine ziyarette bulundu.

kapak foto 1

 

Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlenen ziyarete okulumuz adına otuza yakın gönüllü genç ile Öğr. Gör. Yasin Söğüt, Mucur Gençlik merkezi adına Mucur Gençlik Hizmetler Ve Spor İlçe Müdürü Sayın Ali Kaya ve Gençlik lideri Semra Korkmaz katıldı.  Ziyaret, geçmiş ve geleceğin buluşmasına vesile olurken huzurevi sakinleri yapılan ziyareti sevinçle karşıladı. Gönüllü gençler yaşlıların ellerini öperek, tek tek ilgilendi. Bu ziyaret kapsamında huzurevi sakinleri “ziyaretten memnuniyetlerini dile getirirken, öğrencileri tekrar görmek istediklerini söyledi. 

 

Öğr. Gör. Yasin Söğüt, Gençlik merkezi ve Yüksekokulumuzun ortaklaşa düzenledikleri bu tarz sosyal sorumluluk programlarının, gençlere sosyal sorumluluklar ve kazanımlar sağladığını dile getirdi ve bu birlikteliğin devam etmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca hem Yüksekokul yönetimine hem de Görsel İşitsel Teknikler ve Medya yapımcılığı bölümüne katkılarından dolayı teşekkür etti. Gönüllü gençler Huzurevinde yaşayan insanların yalnız olmadıklarını ve unutulmaması gerektiğini dile getirmelerinin ardından ziyaret sona erdi.

 

img 0110 2