Yüksekokulumuz Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Emrah Aydemir, İlçemiz ile Yüksekokulumuzun etkileşimini sağlamak adına sivil toplum kuruluşları ile görüşmelere başladı. Bu kapsamda Mucur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Çağlayan ve yönetim kurulu 4 Ekim 2018 tarihinde Yüksekokulumuz Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Emrah Aydemir’i ziyaret etti.

 

ticaret ziyaret3

 

Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulan görüşmede Yüksekokulumuz ’un yeni öğretim yılı ve önümüzdeki süreçte yeni açılması düşünülen bölümler ve programların istişaresi yapıldı. Mucur’un gelişip büyümesi için gereken çabayı gösterdiklerini belirten Mucur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferhat Çağlayan, Yüksekokulumuzun gelişmesi ve ilçe ile birlikte yapılacak tüm projelerin içinde olmak istediklerini belirtti.

 

ticaret ziyaret 2

Yüksekokulumuz Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Emrah Aydemir Üniversite ile Ticaret Odası birlikteliğinin İlçenin ve Üniversitenin kalkınması için önemini vurgulayarak, Mucur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferhat Çağlayan ve yönetim kuruluna gerçekleştirdiği bu samimi ziyaretten dolayı teşekkür etti. Ayrıca Yüksekokulumuz Müdür Yardımcısı Öğr. Gör Yusuf İslam Sürücü okulumuzda yapım aşamasında sona gelinen Televizyon ve Radyo stüdyoları hakkında bilgilendirmeler yaptı.